About us

Profil firmy

Global Business Solutions jest agencją doradztwa personalnego działąjącą na rynku polskim i europejskim. Naszą misją jest wspieranie Klientów w ich aktualnych i przyszłych wyzwaniach biznesowych....

Zespół

tl_files/images/krzysztof_bukanski.jpg

Krzysztof Bukański 
Key Account Manager/Partner Zarządzający

Krzysztof prowadzi projekty doradcze dla klientów z różnych branż a w szczególności w sektorach produkcyjnym i przemysłowym, realizuje projekty direct i executive search dla firm zagranicznych na terenie Polski i Europy.
więcej...

 

tl_files/images/krystyna_kosecka.jpg

Sylwia Kosecka 
Spec. ds. rozwoju biznesu / HR Konsulatnt

Sylwia zajmuje się projektami z sektoru przemysłu i budownictwa. Uważa, że holistyczne podejście do wszelkich zleceń to kluczowy czynnik zwiększający efektywność i konkurencyjność współczesnych organizacji - klientów GBS.
więcej...

 

tl_files/images/kamila_augustyn.jpg

 

Kamila Augustyn

Konsultant ds. rekrutacji

Kamila zajmuje się projektami z branży finansowej, budowlanej i technicznej. Jest absolwentką wydziału Matematyki i Informatyki UJ oraz Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej...

 

tl_files/images/zenon_bukanski.jpg

Zenon Bukanski
Dyrektor Finansowy/Partner Zarządzający

Zenon jest współzałożycielem Global Business Solutions, zajmuje się zarządzaniem spółką. Wspiera również swoją wiedzą projekty w sektorach inżynieryjnych i finansowych. Zajmuje się działem szkoleń BHP i VCA/SCC.

 

 

Nasze sektory