[1174] Monter rurociągów przemysłowych / Pipefitter z VCA Holandia

Opis stanowiska

Brasco Recruitment Ltd. poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Monter rurociągów przemysłowych / Pipefitter

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: PF/1014/VP

Zakres obowiązków:

  • prefabrykacja i montaż rurociągów przemysłowych.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku;

  • doświadczenie w przemyśle petrochemicznym badż energetycznym;

  • certyfikat VCA oraz numer SOFI;

  • dobra znajomość rysunku izometrycznego;

  • komunikatywna znajomość języka holenderskiego lub angielskiego;

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • zakwaterowanie: zapewnione i opłacone przez pracodawce;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV oraz skanu certyfikatów na adres: info@brascorecruitment.pl

W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: PF/1014/VP

Brasco Recruitment Ltd.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6725203
info@brascorecruitment.pl
www.brascorecruitment.pl

W korespondencji z nami proszę posługiwać się
nazwą i numerem referencyjnym oferty!

"Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wpis do rejestru prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1349
przy Marszałku Województwa Małopolskiego.