[1183] Operator wózka widłowego bocznego wysokiego składowania

Holandia

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego kontrahenta holenderskiego poszukujemy operatorów wózków widłowych bocznych wysokiego składowania

Wymagania

- uprawnienia do prowadzenia wózków;

- doświadczenie w pracy na teo typu wózkach ;

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

- legalne zatrudnienie ;

- zakwaterowanie ;

- transport z i  do pracy ;

- ubezpieczenie zdrowotne ;

- opiekę polskich koordynatorów .

Wszystkich zainteresowanych i spełniających wymagania prosimy o przysłanie swojego CV wraz ze zdjęciem  i dopiskiem operator wózka

Foreignflex BV
Smidstraat 115
5431 BG Cuijk
T: +31 485-310730
F: +31 485-310884
info@foreignflex.com

W korespondencji z nami proszę posługiwać się
nazwą i numerem referencyjnym oferty!

"Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wpis do rejestru prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1349
przy Marszałku Województwa Małopolskiego.