[1184] Operator Reachtruck/Heftruck

Holandia

Opis stanowiska

Obsługa wózków widłowych typu Reachtruck/Heftruck w magazynie ze sprzętem elektronicznym,

praca ze skanerem, przewożenie wózkiem przesyłek/zamówień między działami

zbieranie zamówień i inne prace magazynowe

możliwa również praca przy pakowaniu sprzętu elektronicznego, skanowaniu produktów, foliowaniu palet, przygotowaniu do wysyłki

Wymagania:

uprawnienia na wózki widłowe typu Reachtruck/Heftruck (prosimy zawrzeć skany uprawnień przy rejestracji),

doświadczenie w obsłudze wózków Reachtruck/Heftruck (min. 2 lata),

dobra znajomość języka angielskiego,

Aplikacje na stronie

T&S Group

W korespondencji z nami proszę posługiwać się
nazwą i numerem referencyjnym oferty!

"Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wpis do rejestru prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1349
przy Marszałku Województwa Małopolskiego.