[1185] Murarz z VCA

Holandia

Opis stanowiska

JobXion Vakmensen B.V.
JobXion jest agencją zatrudnienia specjalizującą się w branży budowlanej i technologicznej. Sami w tych branżach pracowaliśmy, stąd wiemy, co jest ważne się dla naszych pracowników. Innymi słowy, znamy swój fach.
Nasi pracownicy są zatrudniani przy ambitnych i zróżnicowanych projektach.

Murarz
Region: Holandia

Opis stanowiska:
W imieniu różnych klientów z Holandii szukamy murarzy do pracy w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej.

Wymagania:
* Co najmniej 5 lat doświadczenia,
* VCA/SCC,
* Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego mile widziana,
* Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
* Aktualne prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
* Ambitną, urozmaiconą pracę, dobre, konkurencyjne wynagrodzenie i dobre świadczenia dodatkowe.
* Zajmujemy się też wszystkimi wymaganiami związanymi z zatrudnieniem w Holandii.
* Gdy nadejdzie na to czas, zapewnimy dobre warunki mieszkaniowe, zamieszkanie w pobliżu pracy i dostateczny poziom prywatności.
* Zapewniamy też ubezpieczenie medyczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz zawarty na stronie,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

W korespondencji z nami proszę posługiwać się
nazwą i numerem referencyjnym oferty!

"Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wpis do rejestru prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1349
przy Marszałku Województwa Małopolskiego.