[1186] PRACA DLA ELEKTROMONTERÓW Z VCA

Holandia

Opis stanowiska

Skillsz Uitzendbureau poszukuje elektryków z dyplomem VCA dla nowego projektu w okolicach Rotterdamu.

Praca polega na podłączeniu elementów instalacji elektrycznych w prywatnych domach.

Wymagania:

- Język angielski lub holenderski w stopniu komunikatywnym

-  Dyplom VCA

- Własne zakwaterowanie w okolicach Rotterdamu

- Własny transport do pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie CV w języku angielskim lub holenderskim na maila :

info@skillsz.nl

Skillsz Uitzendbureau BV

Noordmolenwerf 161
3011 DC Rotterdam

W korespondencji z nami proszę posługiwać się
nazwą i numerem referencyjnym oferty!

"Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wpis do rejestru prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1349
przy Marszałku Województwa Małopolskiego.