[1191] Monter rusztowań z VCA i Steigerbouwer A

Holandia

Pracodawca

Match International

Opis stanowiska

OFERTA

Firma Match International BV pilnie poszukuje monterów rusztowań z doświadczeniem i numerem podatkowym w Holandii do pracy na dużych projektach od poniedziałku tj. 30.03.2015.
Pracodawca proponuje atrakcyjne warunki finansowe.
Kandydaci którzy poszukują pracy w terminie pozniejszym również są proszeni o przesłanie aplikacji
ze względu na ciągłe zapotrzebowanie pracowników.

Wymagania

WYMAGANIA

- doświadczenie jako monter rusztowań
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego
- Certyfikat Steigerbouwer A
- Certyfikat VCA
- Paszport bezpieczeństwa (Personal Safety Logbook zielony lub pomarańczowy)

Wymagane dokumenty

WYMAGANE DOKUMENTY

- Dowód osobisty lub Paszport
- Numer ubezpieczeniowy SOFI