[752] Przedstawiciel Handlowy

obszar woj. wielkopolskiego

Pracodawca

Firma specjalizująca się w sprzedaży, naprawie i legalizacji liczników energii elektrycznej, dostawie urządzeń do klimatyzacji i ogrzewania elektrycznego jak również zajmująca się sprzedażą urządzeń i systemów sterowania oświetleniem

Opis stanowiska

- stworzenie bazy potencjalnych klientów
- pozyskiwanie klientów
- budowanie oraz utrzymywanie krótko i długotrwałej współpracy z odbiorcą
- realizacja planów sprzedażowych i marketingowych
- raportowanie działań sprzedażowych

Wymagania

- wyższe wykształcenie
- przedsiębiorczość i zdolności organizacyjne
- odpowiedzialność i samodzielność
- umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji
- doświadczenie w obsłudze klienta (branża techniczna) min 2 lata
- nienaganna prezentacja i kultura osobista
- umiejętności negocjacyjne
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność - praca na terenie całego kraju
- Kandydat musi mieć założoną własną działalność gospodarczą

Język

Znajomość j. obcych nie jest wymagana.

Oferta

- ciekawa praca w młodym, doświadczonym zespole
- atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń uzależniony od efektów pracy
- profesjonalne szkolenia (opiekę medyczną, ubezpieczenia, samochód, laptop, fundusz     reprezentacyjny)
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
- wysoki poziom samodzielności w działaniach i możliwość wdrażania pomysłów i rozwiązań

Zarobki

- podstawa wynagrodzenia plus prowizja

Wymagane dokumenty

- prosimy przesłać aktualne CV i wypełnić poniższy formularz