[755] Sales and Business Development Manager

Warszawa/Piaseczno

Pracodawca

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w realizacji krajowych i międzynarodowych przeprowadzek do/z Polski.

Opis stanowiska

  • analiza rynku w celu identyfikacji nowych klientów i możliwości rozwoju biznesowego na polskim rynku
  • rzetelna analiza potrzeb klienta i odpowiadanie na te potrzeby w zakresie usług oferowanych przez firmę
  • profesjonalna opieka nad klientami na każdym etapie współpracy
  • współtworzenie i realizacja strategii rozwoju firmy

Wymagania

  • doświadczenie we współpracy handlowej z polskimi firmami
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych
  • umiejętność poszukiwania i pozyskiwania informacji ważnych dla rozwoju firmy
  • entuzjazm i odpowiedzialność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Język

  • wymagana biegła znajomość j. angielskiego

Oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • udział w tworzeniu strategii i rozwoju firmy na rynku polskim

Zarobki

zależne od doświadczenia i umiejętności

Wymagane dokumenty

- prosimy przesłać aktualne CV w j. angielskim i wypełnić poniższy formularz