[761] Business Relationship Manager - Eastern Europe (Poland, Romania, Bulgaria)

Polska

Pracodawca

Światowy lider w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży nowoczesnych słuchawek do komunikowania się.

Opis stanowiska

- zarządzanie rozwojem relacji B2B w zakresie obsługi biznesowych użytkowników końcowych na terenie Europy Wschodniej, w tym między innymi:
- określanie i szeregowanie pod względem ważności listy docelowych klientów biznesowych zgodnie z strategią rozwoju firmy dla wskazanego obszaru
- tworzenie i realizacja planu rozwoju relacji z wyznaczonymi klientami kluczowymi
- zarządzanie ogółem relacji z klientami, w tym obsługą przed i posprzedażową na rzecz wyznaczonych Klientów kluczowych przy współpracy z partnerami sprzedaży pośredniej (dystrybutorami i jednostkami zajmującymi się odsprzedażą)
- aktywne wspieranie procesu oceny i promocji nowych aplikacji i technik z myślą o zwiększaniu przychodów ze sprzedaży lub poprawie poziomu satysfakcji klienta
- przedstawianie regularnych sprawozdań/ raportów

Wymagania

- min. 5 - 6 lat doświadczenia w sprzedaży dla biznesowych użytkowników końcowych, jak i z wykorzystaniem pośrednich kanałów sprzedaży
- umiejętność sprzedaży aplikacji i koncepcji, a nie tylko produktów
- udokumentowane sukcesy w budowaniu strategicznych relacji partnerskich
- umiejętność korzystania z systemu CRM
- gotowość do odbywania regularnych podróży służbowych

Język

- bardzo dobre posługiwanie się językiem angielskim i jednym z języków: polski, czeski, węgierski

Oferta

- możliwość rozwijania kariery w firmie należącej do międzynarodowej grupy, lidera w branży
- udział w tworzeniu strategii i rozwoju firmy na terenie Polski, Rumunii i Bułgarii

Zarobki

- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagane dokumenty

- prosimy przesłać aktualne CV w j. angielskim i wypełnić poniższy formularz