[763] Instruktor zajęć grupowych fitness

Dubai , UAE

Pracodawca

Naszym Klientem jest renomowany klub fitness w Dubaju zapewniający doskonałe warunki do ćwiczeń i profesjonalną obsługę.

Opis stanowiska

  • prowadzenie zajęć fitness wg. ustalonego harmonogramu
  • udzielanie fachowych informacji dotyczących wskazań, przeciwwskazań i prawidłowej techniki wykonywania danych ćwiczeń
  • obsługa gości w recepcji zgodnie z przyjętymi standardami
  • stałe dbanie o wyposażenie klubu
  • promowanie zdrowego stylu życia

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu grupowych zajęć fitness
  • fachowa wiedza poparta certyfikatami: ACE, YMCA, Les Mills lub ich odpowiednikami
  • znajomość aktualnych trendów i potrzeb z zakresu usług fitness
  • umiejętność budowania relacji z klientem opartej na zaufaniu i szacunku
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Język

  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferta

  • możliwość rozwijania kariery w renomowanym klubie o wysokim standardzie
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i posiadanych umiejętności

Wymagane dokumenty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. angielskim (w formacie doc) i wypełnienie formularza: