[765] Lekarz radioterapeuta, Fizyk medyczny

rejon Lipska

Pracodawca

Naszym Klientem jest firma działająca w sektorze medycznym będąca częścią międzynarodowej grupy kapitałowej.

Opis stanowiska

Praca w prywatnym ośrodku radiologicznym w Niemczech (rejon Lipska).

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe

Język

  • Znajomość języka niemieckiego

Zarobki

- atrakcyjne

Wymagane dokumenty

- prosimy przesłać aktualne CV w j. angielskim i wypełnić poniższy formularz

formularz aplikacyjny

Kontakt

Kamila Augustyn
email: ka@gbspraca.pl
telefon: 12 428 50 68

W korespondencji z nami proszę posługiwać się
nazwą i numerem referencyjnym oferty!

"Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wpis do rejestru prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1349
przy Marszałku Województwa Małopolskiego.