[766] Account Manager (branża mięsna)

Pracodawca

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w imporcie i eksporcie mięsa oraz produktów mięsnych.

Opis stanowiska

  • rozwój działalności handlowej prowadzonej przez firmę
  • identyfikowanie i wdrażanie nowych możliwości marketingowych i sprzedażowych dla oferowanych produktów
  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami
  • praca zarówno samodzielna jak i we współpracy z siedzibą i oddziałami firmy

Wymagania

  • znajomość branży mięsnej poparta doświadczeniem w imporcie i/lub eksporcie w obrębie Unii Europejskiej lub poza jej obszarem
  • nastawienie na sukces

Język

  • znajomość j. angielskiego wykorzystywana w kontaktach biznesowych
  • atutem będzie również znajomość j. rosyjskiego

Oferta

do negocjacji z Pracodawcą

Zarobki

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności Kandydatów

Wymagane dokumenty

- prosimy przesłać aktualne CV w j. angielskim i wypełnić poniższy formularz