[768] Inspektor nadzoru robót elektrycznych

Poznań

Pracodawca

Międzynarodowa Firma budująca farmy wiatrowe w okolicach Poznania.

Opis stanowiska

Global Business SolutionsZakres projektu realizowanego w okolicach Poznania obejmuje:
  • budowę nowej stacji elektrycznej systemu farm wiatrowych 53 WTGs
  • budowę 8 km napowietrznych linii 110 Kv oraz 100 m linii podziemnych
  • prace przy istniejącej sieci 110kV

 Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należeć:

  • kontrola prawidłowości przebiegu realizacji projektu
  • wsparcie techniczne i przygotowywanie dokumentacji
  • odbiór robót elektrycznych

Wymagania

  • uprawnienia do wykonywania zawodu zgodnie z wymogami prawa budowlanego
  • doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu inwestycji budowlanych w zakresie linii i stacji wysokiego napięcia
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy projektach dotyczących farm wiatrowych
  • prawo jazdy kategorii B

Język

  • znajomość j. angielskiego używana w komunikacji z Pracodawcą

Oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • kontrakt na okres 6 miesięcy, praca 3 dni w tygodniu
  • zapewnione zakwaterownie i transport na terenie objętym pracami projektowymi

Zarobki

- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagane dokumenty

- aktualne CV w j. angielskim

Kontakt

Kamila Augustyn
email: ka@gbspraca.pl
telefon: 12 428 50 68

W korespondencji z nami proszę posługiwać się
nazwą i numerem referencyjnym oferty!

"Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wpis do rejestru prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1349
przy Marszałku Województwa Małopolskiego.