[770] Inżynier Sprzedaży / branża techniczna

Pracodawca

Naszym Klientem jest niemiecka firma produkująca i dystrybuująca aparaturę zasilającą dla różnych gałęzi przemysłu.

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Inżyniera Sprzedaży będzie należeć:

- wprowadzenie i rozwój działalności firmy na terenie Polski
- budowanie bazy Klientów i sprzedaż oferowanych produktów
- praca zarówno samodzielna jak i we współpracy z siedzibą firmy

Wymagania

- wiedza i zainteresowania z obszaru elektroniki, elektrotechniki
- doświadczenie sprzedażowe i aktualne kontakty handlowe w branży technicznej
- gotowość do pracy w systemie home office
- proaktywność w działaniu i dobra organizacja pracy

Język

- umiejętność posługiwania się j. angielskim w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację z kierownictwem firmy

Zarobki

- do negocjacji

Wymagane dokumenty

- prosimy przesłać aktualne CV w j. angielskim oraz wypełnić poniższy formularz