[795] Specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Kraków

Pracodawca

VCA Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

- analiza dostępnych na rynku polskim i europejskim funduszy (unijnych, budżetowych, celowych, itd),
- pozyskiwanie funduszy na realizowane projekty szkoleniowe ze środków unijnych, budżetowych i innych źródeł (urzędy pracy, granty, dotacje zagraniczne etc),
- przygotowywanie i składanie projektów: wnioski, aplikacyjne, studia wykonalności,
- kompleksowy nadzór nad wdrażaniem i rozliczaniem projektów,
- opracowywanie niezbędnych dokumentów, raportów, sprawozdań,

Wymagania

- wymaganie wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz ukończone studia podyplomowe lub kursy w zakresie funduszy europejskich,
- min. 2 letnie doświadczenie w obszarze pozyskiwania funduszy (unijnych, budżetowych, innych)
- doświadczenie w całościowej realizacji projektów,
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- samodzielność na stanowisku,
- kreatywność
- umiejętność pracy w zespole,

Oferta

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie szkoleniowej
- umowa o pracę
- mozliwość rozwoju

Zarobki

do negocjacji

Wymagane dokumenty

- CV ze zdjęciem w j. polskim
- referencje dotyczące zrealizowanych projektów
- aplikacja na adres: kk@vcapolska.pl z dopiskiem w temacie maila: [795] Specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Kontakt

Krystyna Kosecka
email: kk@vcapolska.pl
telefon: +48 12 430 67 54

W korespondencji z nami proszę posługiwać się
nazwą i numerem referencyjnym oferty!

"Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wpis do rejestru prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1349
przy Marszałku Województwa Małopolskiego.