[889] Sales Manager

woj. małopolskie/cała Polska

Pracodawca

Nasz klient to firma należąca do holdingu SpanSet Inter AG - światowego lidera działającego czterdzieści lat w branży podnoszenia i mocowania.

Opis stanowiska

- nawiązywanie nowych relacji biznesowych, zdobywanie kluczowych klientów, rozwój nowych rynków
- utrzymanie, zarządzanie i rozwój współpracy z obecnymi i nowymi klientami w Polsce i Europie Wschodniej
- prowadzenie i zarządzanie procesem sprzedaży
- opracowanie i wdrożenie planu sprzedaży
- bieżąca kontrola i aktualizacja strategii sprzedaży
- aktywne pozyskiwanie i zarządzanie kluczowymi klientami
- poprawa rozpoznawalności marki SpanSet w Polsce
- znaczne zwiększenie obrotów i udziału w rynku w ciągu najbliższych kilku lat

Wymagania

- wykształcenie techniczne lub budowlane (preferowane wyższe)
- kilkuletnie doświadczenie w branży technicznej lub budowlanej
- doświadczenie w sprzedaży (np. doradca techniczny) poparte sukcesami
- umiejętności sprzedażowe
- umiejętności negocjacyjne i przywódcze
- umiejętność współpracy w zespole

Język

- wymagana biegła znajomość j. angielskiego

Oferta

- umowa na czas próbny, następnie umowa o pracę
- możliwość rozwoju i awansu w polskim oddziale międzynarodowego holdingu
- służbowy samochód, telefon, laptop, ubezpieczenie medyczne

Zarobki

- atrakcyjne wynagrodzenie podzielone na część stałą i uzależnioną od wyników sprzedaży

Wymagane dokumenty

- CV w języku polskim i angielskim!