[908] PRAKTYKANT / KA OD ZARAZ

Kraków

Pracodawca

VCA Polska

Opis stanowiska

  • Obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji
  • Koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Organizacja wyjazdów służbowych trenerów / pracowników biura
  • Odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji
  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych

Wymagania

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziani studenci
  • Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Word, Excel) i Internetu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne

Szukamy osoby pracowitej, energicznej i "z polotem". Dajemy możliwość nabycia praktycznych umiejętności w pracy w zakresie organizacji i marketingu firmy, także w środowisku międzynarodowym.

Oferujemy:

  • 1-miesięczną bezpłatną praktykę - nie wykluczamy późniejszego płatnego stażu lub zatrudnienia
  • możliwość nabycia praktyki w środowisku pracy i współpracy z sympatycznym zespołem
  • szczegółowy list referencyjny (takze dla pracodawców zagranicznych)
  • dobrą kawę :)

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA

Zarobki

bezpłatna

Wymagane dokumenty

CV ze zdjęciem na kk@vcapolska.pl

lub czekamy w biurze przy ul. Basztowej 23/1

w godz. 9.00 - 17.00

Kontakt

Krystyna Sylwia Kosecka
email: kk@vcapolska.pl
telefon: 12 430 67 54 / 604 155 208

W korespondencji z nami proszę posługiwać się
nazwą i numerem referencyjnym oferty!

"Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wpis do rejestru prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1349
przy Marszałku Województwa Małopolskiego.