Profil firmy

Firma

Global Business Solutions to licencjonowana agencja doradztwa personalnego z siedzibą w Krakowie i oddziałem w Warszawie. Firma powstała w 2005 roku.

Zespół

Global Business Solutions to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kompleksowego wsparcia przedsiębiorstw, instytucji i innych jednostek sektora prywatnego i publicznego w zakresie rekrutacji i selekcji wykwalifikowanego personelu. Zapewniamy kompleksową obsługę na zasadzie outsourcingu całego procesu rekrutacyjnego jak i częściowego wsparcia w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy.

Misja

Naszą misją jest wspieranie Klientów w ich aktualnych i przyszłych wyzwaniach biznesowych. Poprzez nasze działania w obszarze znalezienia równowagi na rynku pracy chcemy dać Klientom wartość, która wesprze ich rozwój biznesu poprzez wzrost zatrudnienia lub poprawę jakości zasobów ludzkich.

Wizja

Rekrutację rozumiemy jako misję, a w niej najważniejszy jest człowiek. Dlatego dobraliśmy zespół, który cechuje pełne zaangażowanie w budowaniu właśnie takiego wizerunku jako wspólnego dobra. Wierzymy, że dbałość o rozwój i dobro pracownika służy również rozwojowi Państwa firmy. Sukces kojarzymy z satysfakcją Klienta i długofalową współpracą.

 

Dołącz do nas na

Zobacz mnie na GoldenLine

Global Business Solutions, Recruitment Agency on LinkedIn

Nasze sektory