GBS > o nas > Krzysztof Bukański

znajdź nas

Krzysztof Bukański

Key Account Manager/ Partner Zarządzający

 

tl_files/images/krzysztof_bukanski.jpgKrzysztof prowadzi projekty doradcze dla klientów z różnych branż a w szczególności w sektorach produkcyjnym i przemysłowym, realizuje projekty direct i executive search dla firm polskich i zagranicznych.

Krzysztof pracował poprzednio w Birmingham w jednej z największych angielskich firm rekrutacyjnych, jako menedżer odpowiedzialny za polski personel. Przed wyjazdem do Anglii, Krzysztof pracował w polskiej firmie rekrutacyjnej, liderze na rynku międzynarodowym zajmując się zarządzaniem i obsługą klientów oraz realizacją projektów rekrutacyjnych. Jest współzałożycielem Global Business Solutions, w branży HR od 2004 roku.

Krzysztof posiada tytuł magistra na kierunku politologia i nauki społeczne Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Ukończył również podyplomowe studia Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Obecnie jest w trakcie studiów MBA realizowanym przez University of Bedfordshire przy współpracy Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Kontakt:

email: kb@gbspraca.pl
tel. +48 12 428 50 69

Zobacz mnie na GoldenLine
View Krzysztof Bukanski's profile on LinkedIn
Follow kbukanski on Twitter

Nasze sektory