Oferta

Executive & Direct Search

Poprzez działania Direct Search pozyskujemy kandydatów posiadających wysokie oraz często bardzo rzadkie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe w danej branży i dziedzinie gospodarki. Metody Executive Search używamy podczas projektów pozyskiwania menadżerów najwyższego szczebla organizacyjnego oraz kadry zarządzającej. Wiedza naszych konsultantów oraz wysokie standardy etyczne działań, pozwalają na osiągnięcie wysokiej efektywności w realizacji projektów dla naszych klientów.
 

Search & Selection

Metodą Search & Selection prowadzimy kampanie rekrutacyjne na stanowiska techniczne, specjalistyczne oraz niższego szczebla zarządzania skierowane do dużej liczby kandydatów. Poszukiwania opieramy na naszej bazie danych oraz na bieżących ogłoszeniach w internecie i prasie. Rekomendujemy najlepszych kandydatów z puli pozyskanych aplikacji.

Try & Hire/ Temporary employment\

Try & Hire to nowoczesna forma zatrudniania pracowników. Rozwiązanie to pozwala sprawdzić przydatność pracownika zanim zwiąże się z nim na stałe, w myśl zasady „najpierw wypróbuj, później zatrudnij”. System Try & Hire to dwie usługi w jednej: rekrutacja i praca tymczasowa.
Leasing pracowniczy to rozwiązanie dla firm, które pragną skupić się na najważniejszych dla biznesu procesach, zlecając usługi kadrowo-płacowe firmie zewnętrznej.

Assessment Center

Nasi konsultanci przygotowują i przeprowadzają praktyczne ćwiczenia dla kandydatów, które w bezpośredni sposób powiązane są z obowiązkami i zadaniami, jakie pracownik będzie wykonywał na danym stanowisku pracy. Ćwiczenia te pozwalają na ocenę umiejętności kandydatów, zbadanie obszarów kompetencji, które są niezbędne do skutecznej realizacji powierzonych zadań, a także pozwalają na wskazanie obszarów i możliwości dalszego rozwoju kandydata. Assessment Center pozwala również kandydatom bliżej zapoznać się ze specyfiką danego stanowiska pracy.

Nasze sektory