[1173] Cieśla szalunkowy / Shuttering Carpenter z VCA Holandia

Opis stanowiska

Brasco Recruitment Ltd. poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Cieśla szalunkowy / Shuttering Carpenter

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: SHUTTERING/1014/VP

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą przygotowywać mieszanki betonowe, siatki i szkielety zbrojeniowe oraz wykonywać elementy betonowe i żelbetowe przy zastosowaniu narzędzi i maszyn do robót betoniarskich i zbrojarskich oraz będą wykonywać konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które będą wykorzystane jako formy przy wylewaniu betonu przy budowie mostów, wiaduktów oraz innych budowli przemysłowych.

Obowiązki:

  • wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków;

  • wykonywanie dodatków do betonów;

  • przygotowanie i montaż zbrojenia;

  • przygotowanie, układanie i   zagęszczanie mieszanek betonowych;

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie: cieśla szalunkowy;

  • znajomość systemów szalowania: PERI, DOKA itp.

  • umiejętność czytania i rozumienia planów i rysunków technicznych;

  • umiejętność pracy od podstaw po konkretne fundamenty.

  • znajomość j. angielskiego, holenderskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • certyfikat VCA.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie netto: 1600.00 Euro /miesięcznie

  • czas trwania kontraktu: około 1 roku;

  • nadgodziny dostepne;

  • zakwaterowanie dostarczone i opłacone przez pracodawcę;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV oraz skanu VCA na adres: info@brascorecruitment.pl

W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: SHUTTERING/1014/VP

Brasco Recruitment Ltd.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6725203
info@brascorecruitment.pl
www.brascorecruitment.pl

W korespondencji z nami proszę posługiwać się
nazwą i numerem referencyjnym oferty!

"Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wpis do rejestru prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1349
przy Marszałku Województwa Małopolskiego.