[1187] Elektryk/Elektromonter przemysłowy

Finalndia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- wykonywanie sieci kablowej w nowo budowanym centrum danych w Finlandii

Wymagania:

- min. uprawnienia SEP do 1 kV,
- wykształcenie zawodowe,
- umiejętność czytania schematów elektroenergetycznych,
- wymagane kilkuletnie doświadczenie,

Języki obce:
- wymagana dobra znajomość j. angielskiego,

Oferujemy:
- 12 Euro/godzina netto,
- 20 Euros diety na wyżywienie/dzień.

- kilkumiesięczny kontrakt 36 dniowa rota z 6 dniami wolnymi.

- zapewnione przeloty i zakwaterowanie,
- praca dla ok. 100 osób

Wymagane dokumenty:

- prosimy przesłać CV w j. angielskim na poniższy adres oraz wypełnićformularz aplikacyjny dostępny pod adresem:

Kontakt

W korespondencji z nami proszę posługiwać się
nazwą i numerem referencyjnym oferty!

"Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wpis do rejestru prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1349
przy Marszałku Województwa Małopolskiego.