Referencje

HCL Technologies

Indyjska spółka HCL Technologies to światowy lider na rynku outsourcingu usług IT i usług BPO. Naszą działalność w Polsce rozpoczęliśmy w czerwcu 2006 roku.

Global Business Solutions to jeden z naszych pierwszych partnerów w rekrutacji. Od samego początku naszej obecności w Polsce aż do chwili obecnej, GBS skutecznie pomaga nam w procesie rekrutacji i organizacji targów pracy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług, które uważamy za profesjonalne i skoncentrowane na potrzebach klienta. Z przyjemnością polecam Global Business Solutions innym firmom poszukującym personelu w Polsce.

Beata Kossakowska,
HR Manager,
HCL Technologies

tl_files/images/hcl.gif

SKYSCANNER

Mieliśmy przyjemność współpracować z agencją rekrutacyjną Global Business Solutions w zakresie rekrutacji pracowników kadry technicznej dla naszej firmy.
 

Jakość współpracy pozwala nam stwierdzić, że cechy takie jak rzetelna informacja i profesjonalna obsługa to najlepsza wizytówka Global Business Solutions.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi Global Business Solutions ich potencjalnym klientom.

Wit Więch
Dyrektor
Skyscanner Ltd Sp. z o.o.

tl_files/images/skyscanner.jpg

PERS

Chciałbym serdecznie podziękować firmie Global Business Solutions za przygotowanie i przeprowadzenie procesu rekrutacji na stanowisko przedstawiciel handlowy dla firmy PERS.

Dzięki obustronnej współpracy i właściwym narzędziom rekrutacji, poszukiwania pracowników do naszej firmy zakończyły się pełnym sukcesem. W związku z rozwojem naszej firmy ciągle korzystamy z usług GBS.

Z pełnym przekonaniem polecam Global Business Solutions innym klientom jako partnera gwarantującego wysoką jakość i skuteczność w zakresie rekrutacji i doradztwa personalnego.

Marek Sowiński,
Dyrektor,
PERS

tl_files/images/Pers.jpg

Dalsze referencje dostepne na życzenie

Nasze sektory